Svet-Stranek.cz
Metál von Mochov Street

Metál von Mochov Street:Osobní stránka na adrese: metalvonmochovstreet.svet-stranek.cz

Metál von Mochov Street

Jsem pes a jmenuju se Metál a jak se v našich vznešených psích kruzích říká, jsem \"von Mochov Street.\"
Narodil jsem se 10. dubna 2006 společně se svým černým bratříčkem, který je bůh ví kde. Jméno mé matky neznám, ale možná bych ho vypátrat dokázal, jméno otce je rodinným tajemstvím, možná ani má matka netušila, s kým že mě to má.

Narodil jsem se v Mochově a prvních šest týdnů se o mě staral starý pan Metál, po kterém jsem dostal jméno.

Od června 2006 žiju v domku Čelákovicích, ve smečce, ve kterém jsem na chvostu hierarchie, jen občas svedu boj o předposlední místo s kocourem, to přijde na to, jakýho kocoura si zrovna pořídí a jak moc se mi je ochoten podřídit. Nejlepší na to byl kocour první, Matýsek, toho jsem mordoval, co se dalo, a měl jsem nad ním vrch. Ten druhej, Monty, ten stál za houby a s tím jsme se teda moc nepřetahovali. Teď u nás žije třetí - Mourek, a s tím to teda jde, tam se ve vedení střídáme, jednou vedu já, jednou vede on.

Kromě mě a kocoura tu taky žijí čtyři lidé ... páníček, panička (s tou mám stejné datum narození, teda letopočet ne, tak starej fakt nejsem, ale oba jsme berani), a dva malí kluci.

Jsem temperamentní, zejména v rozmetání hlíny ze záhonů jsem fakt dobrej, jsem hodnej, po dětech fakt nestartuju, chlupatej, v dobrém světle mám fakt zlato-měděnou barvu, a taky chytrej, i když misku se žrádlem občas nemůžu najít, i když mě ke žrádlu volaj.


A tyhle stránky jsem si založil jen proto, abych se necítil tak nepatřičně v rodině, protože tam je to samá šlechtična a já jsem holt jen pes z ulice, tak třeba mě vezmou dámy na milost, až mě tam zase někdy pošlou na hlídání, když si budou chtít páníčci vyrazit z kopýtka :)
Slečna Anitun http://www.hovawart-anitun.cz/
Slečna Carina http://www.carinka.estranky.cz/
Slečna Canetti http://www.canetti.estranky.cz/stranka/canetti-sid eric-miks